RSS
poniedziałek, 29 września 2014

Klaun Dyzio - Wojciech Czajka to nietuzinkowy artysta zajmujący się akcjami promocyjnymi oraz występami na scenie . Serdecznie zapraszam do zapoznania się z galeriami z moich ostatnich realizacji . 

Jeśli mach ochotę mnie zaprosić do współpracy , skontaktuj się ze mną. Na pewno się dogadamy. Informuję również że posiadam stosowny patent na korzystanie z pseudonimu KLAUN DYZIO , więc zatrudniach właśnie "tego" artystę zajmującego się imprezami a nie podróbkę.

 www.facebook.com/organizacjaurodzin 

 www.facebook.com/organizacjaimprezslask

 

niedziela, 02 marca 2014

Jeśli myślisz , że występ klauna Dyzio jest nudny - to nie masz racji . Klaun Dyzio jako niezdarny iluzjonista to gwarancja doskonałej zabawy w przedszkolu czy tez na urodzinach. Kazdy będzie uśmiechnięty - jesli właśnie zaprosicie klauna Dyzio ...

Zobacz film i odezwij się do mnie

Klaun Dyzio, to nie tylko klaun - to także doskonały performer. Potrafi zrobić show i skupić na sobie uwagę nie tylko w stroju klauna. Klaun Dyzio w ramach tłustego czwartku zmienił się w bajkowego potworka z ulicy sezamkowej na akcji promocyjnej DNI OTWARTYCH DRZWI w SKOK PIAST w Mikołowie .

Akcja przednia , bo prócz degustacji pączków klienci mieli możliwość zapoznania się z doskonałymi produktami oszczędnościowymi takimi jak lokaty, konta oszczędnościowe...

Galeria zdjęć z akcji :

niedziela, 03 listopada 2013

Poniżej prezentujemy super przedstawienie ekologiczne do przedszkola " DZIEŃ EKOLOGA" w przedszkolu pt.EKO ZMARTWIENIA KLAUNA DYZIA co ma niezłego FIZIA ... Jest to traktowanie na wesoło o bardzo poważnych rzeczach związanych z sortowaniem śmieci , paleniem odpadów itp. 45 minut przedstawienia a potem obdarowanie dzieci zwierzakami z baloników i watą cukrową. Całość to 2-2,5 h zależy od przedszkola w unikatowej cenie... chcesz - zobacz naszą stronę www.klaun.cba.pl i zamów 

 Heh , przedstawienie sprawdza się w przedszkolach do 70 dzieci. W większych polecamy rozbicie na 2 dni ( 2 pakiety) 

niedziela, 15 września 2013

Ostatnie letnie podrygi i urodzinki z Dyziem to doskonała forma spędzania wolngo czasu przez dzieci. Obojętnie czy mieszkasz w pałacu czy kawalerce - mogę poprowadzić wyjątkowe urodzinki dla Twojego dziecka .. Może być cukrowa wata, bańki mydlane, pokaz iluzji , możemy też rozwalić piniatę. Jednym słowemdla każdego coś miłego . Zobacz jak wyglądały urodzinki małej Julki.

piątek, 09 sierpnia 2013

W związku z licznymi prośbami i naciskami . Uruchomiłem stronę z ofertą wyłącznie klaunową pod adresem www.klaun.cba.pl  - bo tutaj na blox.pl nie wolno publikować ofert komercyjnych , więc serdecznie zapraszam....

niedziela, 21 lipca 2013

Wczoraj miałem wielką przyjemność gościć na koncercie TSA w CHudowie wraz z Indianami . 4 h wspaniałej zabawy szybko zleciały. Serdecznie dziękujemy " DYLI" za zaproszenie . Mamy nadzieję na większy rozwój współpracy

 Zabawa była iście przednia ... w programie bańki mydlane, wata cukrowa, zwierzaki z baloników, malowanie buziek , indiańskie tańce , konkursy z nagrodami ... naprawdę dziękuję za zaproszenie do udziału w takim przedsięwzięciu jak rodzinny  koncert TSA w Chudowie 

poniedziałek, 08 lipca 2013

Możesz je powierzyć specjalistom , ale pewne rzeczy również musisz zabezpieczyć.  Przede wszystkim zaproszenia. Rozdaj je ok. 2-3 tygodnie przed urodzinkami by uniknąć sytuacji , że nie przyjdzie większość zaproszonych gości .

Liczba gości ? Jest ważna aby każdy mały imprezowicz miał swój soczek ,swój talerzyk , swój kubeczek  a jeśli przewidujesz rekwizyty - także swoją czapeczkę czy gwizdeczek. Przyda się liczba gości także przy zakupach i zamawianiu tortu.

Dekoracje przyjęcia ? Najlepiej wybierz się z dzieckiem i razem wybierzcie balony , girlandy lub serpentynki . To świetna zabawa a w specjalistycznych sklepach - jak nasz zakupisz wszystko w jednym miejscu w doskonałej cenie  - bez konieczności biegania po mieście.

Atrakcje dodatkowe?

Owszem , warto jednak je przemyśleć ? Ostatnio spotkaliśmy się z udanym pomysłem , że dzieci dekorują same tort , który potem zjadają. Można też - zaprosić klauna na imprezę lub magika albo samemu kupić kredki do malowania buziek i podłużne baloniki aby dzieci mogły wyżyć się twórczo i pomalować siebie nawzajem oraz spróbować samodzielnie wykonać balonowe figurki.

Na pewno nie jest dobrym pomysłem sadzanie dzieci przed konsolą do gier lub po prostu sadzanie przy stole ... możemy też urządzić np. tańce na gazetach czy wspólne puszczanie wielkich baniek mydlanych albo zakupić lampiony latające , które wypuszczą w powietrze i dodadzą emocji i dzieciom i sąsiadom .

Każdy pomysł jest dobry byle nie siedzenie !

Pytanie ile to kosztuje ... samodzielnie zorganizowanie urodzinek z malowaniem buziek, bańkami mydlanymi , prostymi zabawami i poczęstunkiem z tortem to przy odrobinie pomyślunku wydatek ok. 300 PLN .

 Możesz też skorzystać z pomysłów ZACZAROWANEJ WALIZKI .

 Mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłem.

 

 Pozdrawiam

 Klaun Dyzio

 tel. 883 644 900

 Organizacją imprez dla dzieci zajmuję się od 14 lat !

środa, 26 czerwca 2013

Jak mogą wyglądać urodziny z klaunem? Bardzo dobrze... chcesz wiedzieć wiecej - wejdź tutaj 

 

piątek, 07 czerwca 2013

1 czerwca miałem wielką przyjemnośc gościć na Dniu Dziecka w Mikołowie Borowej Wsi . Impreza mimo nienajlepszej pogody była przednia . W programie wykonałem 45 minut mojego programu CLOWN DYZIO SHOW oraz obdarowałem dzieciaki zwierzakami z baloników a jeszcze przed występem powitałem zmierzające na impreze dzieci - wielkimi bańkami mydlanymi.

 
1 , 2
oferta imprez
Kontakt z klaunem :
tel.883 644 900
email: klaundyzio@o2.pl
www.klaundyzio.pl

UWAGA!


W sezonie letnim może być problem z odpowiadaniem na bieżąco na emaile z uwagi na fakt częstych imprez.

Obsługujemy zasięgiem woj.ŚLĄSKIE,OPOLSKIE i MAŁOPOLSKIE !!!!
ze względów logistycznych...( postradaliśmy dobry samochód)